skip to Main Content
Ostim Cam Balkon

Ostim Cam Balkon

Ostim Cam Balkon firması olarak İvedik OSB’de bulunan fabrikamızda tüm ürünlerimizi imal etmekteyiz. Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri firması 1997’de yılında Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın ürün yelpazesi her geçen gün genişlemektedir. Firmada şu an 4 Çeşit Balkon Sistemi mevcuttur. Cam Balkon Sistemlerimizin tüm aksesuarlarında 10 yıl boyunca teknik hizmet garantisi bulunmaktadır. Ostim Cam Balkon Eminoğulları Cam Balkon Sistemlerinin hiçbir bayisi olmayıp tüm siparişleriniz ve aldığınız hizmetlerden tek elden verilmektedir.

Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri Özellikleri

  • Cam Balkonlarımız, dış cephe, dış mekan, iç mekan ve bölme gibi alanlarda kullanılabilir. Balkon, teras, kafe vb. alanların dizaynları için kullanılabilir.
  • Eminoğulları Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan camlar temperli camdır. Bu sebeple rüzgara karşı dirençli olup aynı zamanda darbelere de dayanıklıdır.
  • Ostim Cam Balkon ürünlerimiz %100 yerli üretim olup kesinlikle paslanmaz bir yapıya sahiptir.
  • Firmamız bünyesinde çalışan konusunda uzman personelimizin geliştirdiği projelerde yağmur suyu sızdırma problemi minimum seviyeye inmiştir.
  • Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri, her balkona uygun şekilde dizayn edilebilir yapıdadır.

Isıcamlı Cam Balkon Nedir?

Isıcamlı Cam balkon; ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış olan cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar diğer cam balkonlara göre çok daha fazla özellik barındırmaktadır. En büyük amacı ısı tasarrufudur. Bu sebeple kullanılan her malzeme  yalıtım özelliklidir. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleşme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin tamamı yalıtımı en üst düzeye çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Aksi halde beklenen ısı tasarrufu gerçekleşmez.

Ostim Cam Balkon olarak siz değerli müşterilerimize kalitenin en üst seviyede olduğu Isıcamlı Cam Balkonlarımızı sunmaktan onur duyarız. Sizde 4 mevsim balkon keyfi yaşamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Sohbete Başla
Cam Balkon Hakkında Detaylı Bilgi ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?