skip to Main Content
Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon firması olarak sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlar atan Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri 20 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde 4 çeşit cam balkon sistemi bulunmaktadır. Cam Balkon sistemlerimizde kullanılan tüm aksesuarlarımız İvedik Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda özenle üretilmektedir.

Ankara Cam Balkon Modelleri

Eminoğulları balkon kapatma sistemleri olarak müşterilerimize 4 mevsimde boyunca balkon rahatlığı ve konforu sunmak için EOWİN ISI sistemini hayata geçirmiş olup, Ankara başta olmak üzere Türkiye ve Yurt Dışı müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

EOWİN ISI tamamen çerçeveli sistem olup ara birleşim alüminyumların da kıl fitil ve balon conta yerine 25 mm’lik epidyem yaprak conta kullanılmaktadır. Bu sayede ısı yalıtımı en üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Ankara Cam Balkon EOWİN ISI modelinde kullanılan tekerlek mekanizması 1.sınıf ve saf polyemit kaplıdır. Yönlendirici kanatla birlikte kendinden kapanır, açılır özelliğe sahip olmakta ve elle manuel olarak uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

Sistemimizde bulunan kanat açma mekanizmasında açma kapama kolu kullanılmakta olup müşterilerimize fayda sağlamaktadır.

Camlarımız Şişe Cam olup Nem Alma – Su Alma – Hava Alma gibi olumsuzluklara karşı 10 yıl garantilidir.

Ayrıca sistemimizin bir başka özelliği de kasasında bulunan sızdırmazlık su oluğu sayesinden çok aşırı rüzgarlı yağmurlarda olabilecek su sızıntılarını balkon içerisine geçirmeden dışarıya tahliye imkanı sağlamaktadır.

Neden Eminoğulları Cam Balkon

Ankara Cam Balkon üreticilerinden olan Eminoğulları Cam Balkon hiçbir aracı kurumla ve bayi ile anlaşması olmayıp alınan siparişler ve verilen hizmetler tek elden verilmektedir.

Sistem de kullanılan tüm aksesuarlar kendi üretimi olup her zaman cam balkon aksesuarları mevcuttur.

Ankara’da Cam Balkon sistemlerinde 2 yıl sistem garantisi 10 yıl teknik hizmet garantisi vermektedir.

Ankara’da satış sonrası en kısa sürede hızlı bir şekilde montaj ve üretimini sağlayan ayrıca satış sonrasında hızlı teknik hizmet veren firmaların başında gelmektedir.

Ankara Cam Balkon Hizmet Bölgeleri

Eminoğulları Cam Balkon başta Ankara olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki tüm ülke, il ve ilçelere hizmeti bulunmaktadır. Ankara’da başlıca hizmet bölgeleri;

Eğer sizde balkon ve teras keyfinizi 4 mevsim yaşamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Sohbete Başla
Cam Balkon Hakkında Detaylı Bilgi ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?