skip to Main Content
Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon üretici firması olan Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri 20 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Firmamıza başlıca ürünlerinden olan Cam Balkon Sistemleri tecrübeli personelimizle her geçen gün gelişmektedir. Firmamız Ankara’da hizmet vermektedir. Amacımız her kesime her bütçeye uygun yüksek performanslı ürünleri sizlerle buluşturmaktır. Cam Balkon sistemlerimiz sayesinde hem eviniz konforu artacaktır hem de estetik görüntüsü gelişecektir.

Ankara Cam Balkon Avantajları

Ankara Cam Balkon Sistemlerimizin siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır. Sistemlerimizin tamamı minimum düzeyde sürtünme maksimum düzeyde ses yalıtımı ile çalışmaktadır. Mekanizma sistemimiz eşsizdir. 4 alt 4 üst rulman sayesinde 8 adet paslanmaz ve aşınmaz teker kullanılmıştır.

Eminoğulları Cam Balkon olarak sistemlerimizde kullandığımız cam kanatlarda kesinlikle düşme ve sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. Sistemlerimizde güvenlik çok önemlidir. Bu yüzden tüm sistemlerimiz de emniyet kilidi kullanmaktayız. Bu kilit hem hırsızlar için caydırıcı hem de çocuklarınız için de güvenlik önlemidir.

Ankara Cam Balkon sistemlerimiz de plastik fitil yerine paslanmaz alüminyum fitiller kullanılmaktadır. Katlanır cam olduğundan temizliği oldukça basittir. Her türlü balkon şekline kurulum yapılabilir.

Ankara’da Bir Marka Eminoğulları Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon modellerimizin hepsinde temperli cam kullanılmaktadır. Temperli cam türünün özelliği herhangi bir darbe ile kırılmazlar. Yüksek kuvvetli bir darbe olduğunda kırılsa bile camlar etrafa kesinlikle saçılmaz. Bu sayede can güvenliğiniz korunmuş olur. Tüm balkon tiplerine istemiş olduğunuz modeli kullanabiliriz.

Ankara Cam Balkon Sistemleri Özellikleri

  • İstediğiniz zaman açabildiğiniz, istediğiniz zaman kapatabildiğiniz Cam balkonlarımız bu özelliği ile kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı sunar.
  • Apartmanınıza ve balkonunuza estetik ve şık bir görüntü katar.
  • Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonunuzu istediğiniz biçimde kullanmanıza olanak sağlar.
  • Toz, gürültü, yaprak, polen, haşerelerin atıkları gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunmanı sağlar.
  • Evcil hayvanlarınız içinde güvenli bir yaşam alanı sağlar.
  • Bir başka önemli faydası da dış ortam ve iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
  • Ses yalıtımı sağlayabilecek bir formdadır. Fazla sesin balkondan girmesine engel olacaktır.
  • Sistemlerimizde temperli cam kullandığımız için, darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Enerji tasarrufu sağlar, kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir, neme karşı dayanıklıdır.

Eğer sizde 4 mevsim kaliteli bir balkon keyfi yaşamak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Sohbete Başla
Cam Balkon Hakkında Detaylı Bilgi ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?